Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC z Harley Quinn do Batman: Arkham Knight będzie prequelem

Ujawniono szczegóły.

Sklep Amazon ujawnił, że DLC z Harley Quinn do Batman: Arkham Knight będzie prequelem podstawowej gry.

Rozszerzenie dodawane jest do zamówień przedpremierowych - także w Polsce. Zawartość tego typu najczęściej trafia później do sprzedaży także jako osobne dodatki.

Harley Quinn sieje w DLC zniszczenie w szeregach policji, starając się odbić swoją koleżankę - Poison Ivy (dzięki, CinemaBlend).

Twórcy przygotowują nowe umiejętności, gadżety i bronie, ale główną rolę podczas walki odegra kij baseballowy. Dodatkowo otrzymamy także cztery mapy z wyzwaniami, wewnątrz posterunku policji w Blüdhaven.

Jak ujawniono już wcześniej, zamówienia przedpremierowe nagradzane są także pakietem misji z Red Hoodem w roli głównej, ale tylko w przypadku zakupu w sieci Gamestop. Na temat tego rozszerzenia wiemy niewiele, ale prawdopodobnie w przyszłości również trafiono osobno do sprzedaży.

Warto przypomnieć również, że gracze kupujący Batman: Arkham Knight na PlayStation 4 dostaną na wyłączność zawartość cyfrową ze Strachem na Wróble.

Tytuł zadebiutuje 23 czerwca na PC, PS4 i Xbox One, jako zwieńczenie trylogii od studia Rocksteady.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze