Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demo Final Fantasy 16 już dostępne. Gracze zachowają część postępów

Twórcy pozwalają za darmo sprawdzić grę.

Od pewnego czasu mówiło się o demie, które pozwoli sprawdzić Final Fantasy 16 przed premierą. Bezpłatna wersja próbna wyczekiwanego RPG trafiła właśnie na serwery i można już ją pobrać z PS Store.

Final Fantasy 16 zadebiutuje już w przyszły czwartek, czyli 22 czerwca. Jeżeli nadal nie macie pewności, czy warto sięgnąć po produkcję Square Enix, to być może bezpłatne demo pomoże podjąć decyzję. Twórcy udostępnili dwie godziny prologu, a swoje postępy będzie można przenieść z wersji demonstracyjnej do pełnej gry po jej premierze, dlatego warto poszperać za dodatkowymi przedmiotami.

Ponadto po ukończeniu prologu odblokujemy dodatkowy tryb Special Battle Demo, które pozwoli wypróbować różnej maści eikoniczne zdolności Clive'a oraz zasmakować systemu walki takim, jaki będzie w dalszej części gry. Postępy poczynione tym trybie nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Demo Final Fantasy 16 można pobrać już teraz z PS Store. Próbka jest całkowicie darmowa i nie wymaga składania zamówienia przedpremierowego - wystarczy dodać ją do biblioteki i pobrać na konsolę PS5, by rozpocząć rozgrywkę. To miły gest ze strony twórców, ponieważ dziś niewiele zespołów decyduje się na umożliwienie sprawdzenia gier przed zakupem.

Nadchodzące dzieło Suare Enix to RPG akcji, które pod względem rozgrywki odcina się od turowych korzeni serii Final Fantasy i oferuje dynamiczny system walki przypominający nieco produkcje pokroju Devil May Cry. Gra oferuje jednak rozbudowaną i wielowątkową fabułę na długie godziny oraz rozległy świat do eksploracji. Co więcej, Final Fantasy 16 dostępne będzie w polskiej wersji językowej (napisy).

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Final Fantasy 16

PS5

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze