Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Space - sprzedawanie broni: czy jest możliwe

Czy można sprzedać lub pozbyć się broni z ekwipunku.

Miejsce w ekwipunku jest mocno ograniczone, zwłaszcza na początku przygody w Dead Space Remake. Czy można sprzedać zbędną broń lub w inny sposób sprawić, by nieużywany sprzęt nie zajmował cennego miejsca w plecaku? Tego dowiecie się na tej stronie.


W miarę postępów będziemy zdobywać coraz więcej broni, jednak na raz możemy przypisać wyłącznie 4 egzemplarze do skrótów szybkiego wyboru. Co więcej, broni nie można sprzedać w sklepie ani wyrzucić. Na szczęście istnieje pewien prosty sposób, który pozwoli zrobić miejsce w ekwipunku.

Nieużywane przedmioty - w tym również broń - można przechowywać w schowku, który dostępny jest w każdym sklepie. Wystarczy aktywować dowolny automat sklepowy i przełączyć się na zakładkę Ekwipunek, aby wyświetlić wszystkie posiadane przedmioty. Mamy tu dwie opcje: sprzedaj oraz przenieś do schowka.

Zbędne przedmioty możemy sprzedać, a za zyskaną gotówkę możemy kupić coś, co bardziej nam się przyda w danej chwili. Broni niestety sprzedać się nie da, ale można przenieść ją do schowka, co zwolni nam nieco miejsca w plecaku.

Jeżeli później zechcemy odebrać przechowywana broń, możemy udać się do dowolnego sklepu. W zakładce Schowek zobaczymy, jakie przedmioty obecnie przechowujemy. Opcja Przenieś do ekwipunku pozwoli nam zabrać sprzęt ze sobą. Miejsce w schowku jest nieograniczone.

Następne: Dead Space - latarka: jak włączyć

Spis treści: Dead Space Remake - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Space - save: jak zapisać grę

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Dead Space (remake)

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze