Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Space Remake - czy jest w Game Pass

Dostępność gry w usłudze Microsoftu.

Wydawcą Dead Space Remake jest Electronic Arts, a część tytułów firmy dostępnych jest w abonamencie Microsoftu dzięki integracji z usługą EA Play. Poniżej wyjaśniamy, czy w ramach subskrypcji Game Pass dostajemy dostęp do gry.

Tytuł nie jest dostępny na premierę w Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu otrzymujemy dostęp jedynie do podstawowej wersji EA Play, w której nie znajdziemy najnowszych gier.

Aby zagrać w Dead Space bez kupowania tytułu za pełną cenę, musimy wykupić osobno abonament EA Play Pro, kosztujący w Polsce 59,90 zł miesięcznie lub 419,90 zł za cały rok z góry. Dodatkowo użytkownicy usługi mogą odblokować w grze unikalną skórkę kombinezonu Isaaca Clarke’a.

Bardzo możliwe jednak, że gra z czasem zostanie przeniesiona do tańszego planu subskrypcji, tak jak ma to miejsce z wieloma starszymi tytułami EA. Dopiero wówczas abonenci Game Pass będą mogli zagrać w produkcję. W Game Pass dostępna jest za to oryginalna trylogia Dead Space.

Spis treści: Dead Space Remake - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze