Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone otrzyma DLC po premierze. Fabularne dodatki?

Podstawowa gra to nie wszystko.

Twórcy postapokaliptycznej gry akcji Days Gone, Bend Studio, planują uzupełnić grę o rozszerzenia DLC - wynika z wypowiedzi przedstawiciela zespołu w wywiadzie dla GamerBraves.

W trakcie rozmowy, prowadzący zapytali dewelopera o potencjalne dodatki, które przybliżyłyby przeszłość najważniejszych postaci.

- Myślę, że główna oś fabularna zapewni odpowiednią ilość takich informacji - powiedział David Lee, odpowiedzialny za kontakt ze społecznością. - Mamy jednak niezapowiedziane DLC, ale nie możemy o tym jeszcze mówić. Trzymajcie rękę na pulsie.

- Podstawowa historia powinna jednakże wystarczająco przedstawić przeszłość bohaterów. Tak, aby ich los was obchodził - dodał.

Przypomnijmy, że ukończenie gry zajmuje ok. 30 godzin, z czego ok. 6 twórcy przeznaczyli na animowane przerywniki fabularne. Days Gone osiągnęło w weekend „złoty” status, co znaczy, że deweloperzy zakończyli prace nad projektem, a płytę z danymi wysłano do tłoczni.

Być może dzięki DLC zagramy nie tylko Deaconem

Produkcja zadebiutuje 26 kwietnia, wyłącznie na PlayStation 4. „Produkcja nie odkrywa koła na nowo, stawiając na sprawdzone i dopracowane mechanizmy. Klimat gry jest fenomenalny, a «amerykańskość» wylewa się momentami z ekranu” - napisaliśmy we wrażeniach z niedawnego pokazu Days Gone.

Źródło: GamerBraves

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze