Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone ukończone

Gra osiągnęła „złoty” status.

Deweloperzy z amerykańskiego studia Bend poinformowali, że zakończyli prace nad swoim najnowszym projektem - Days Gone, które osadzono w świecie ze stworami przypominającymi zombie.

We wpisie opublikowanym na Twitterze twórcy produkcji ogłosili, że gra osiągnęła tak zwany „złoty” status. To oznacza, że płytę z danymi produkcji wysłano do tłoczni, gdzie rozpocznie się proces tworzenia krążków i pudelek.

„To była świetna jazda i nie możemy się doczekać, kiedy sami zagracie w tytuł” - napisali przedstawiciele studia. Do wiadomości dołączono fotografię przedstawiającą zespół pracujący nad projektem.

W grze wcielamy się w Deacona, który próbuje przeżyć w nieprzyjaznym środowisku, wypełnionym bandytami i Świrusami - stworzeniami podobnymi do zombie. Ważnym towarzyszem podczas przygody będzie motocykl głównego bohatera.

Tytuł zaoferuje otwarty świat, który zwiedzimy swobodnie. Ukończenie głównego wątku fabularnego powinno zająć około 30 godzin, choć nie zabraknie szeregu zróżnicowanych aktywności pobocznych, wydłużających zabawę.

Zobacz: Days Gone - premiera i najważniejsze informacje

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia na PS4. „Produkcja nie odkrywa koła na nowo, stawiając na sprawdzone i dopracowane mechanizmy. Klimat gry jest fenomenalny, a «amerykańskość» wylewa się momentami z ekranu” - napisaliśmy we wrażeniach z niedawnego pokazu.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze