Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowa rozgrywka w EVE Online już możliwa

Debiutuje nowy dodatek.

Dziś debiutuje dodatek Ascension do gry EVE Online. Jednocześnie twórcy wprowadzają - po raz pierwszy w historii serii - opcję Free to Play.

Deweloperzy przygotowali system klonów Alfa - to postacie tych użytkowników, którzy nie zdecydują się na wykupienie abonamentu. Bohaterowie tego typu mogą uczyć się wyłącznie umiejętności dostępnych dla ich rasy oraz pilotowania trzech rodzajów statków kosmicznych.

Inne ograniczenia dla postaci Alfa to między innymi wolniejszy proces nauki i rozwoju zdolności. Obszerne wyjaśnienie wszystkich aspektów darmowej rozgrywki umieszczono na oficjalnej stronie.

Dla graczy opłacających abonament nie zmieni się praktycznie nic - poza tym, że ich postacie będą określane mianem klonów Omega. Jeżeli użytkownik anuluje subskrypcję, jego postać zostanie automatycznie zdegradowana do wersji Alfa.

Producenci nie wprowadzają żadnych dodatkowych mikrotransakcji. Nowy system można określić mianem wyjątkowo rozbudowanej wersji próbnej. Twórcy chcą w ten sposób zareagować na stale zmniejszającą się liczbę aktywnych graczy.

Rozszerzenie Ascension wprowadza między innymi nowy rodzaj struktur - kompleksy inżynieryjne. Są także dodatkowe statki, zmiany w dynamice bitew kosmicznych i inne zmiany, jak choćby bardziej efektowne eksplozje.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły