Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: druga szansa

Pojedynek snajperski, Zion Wylde.

Druga szansa to aktywność z grupy podejrzenie cyberpsychozy w Cyberpunk 2077, która rozgrywa się na pustkowiach. W jej trakcie musisz wytropić i zneutralizować Ziona Wylde. Misja ta nie ma specjalnych wymagań, warto jednak wyposażyć się w porządną snajperkę - o czym za moment.

Aktywność tę rozpoczniesz we wschodniej części mapy (1), na pustkowiach. Natrafisz tam na porzucony samochód (2). Zbliż się do niego, a zadzwoni do ciebie Regina Jones i poinformuje o zleceniu.

Musisz teraz podążać za śladami na ziemi (3). Aktywuj skaner i dokładnie się rozglądaj. Znajdź ślady stóp bądź kół na ziemi, przeplatane okazjonalnymi zwłokami.

Po krótkim marszu okoliczna strefa zmieni się na czerwoną, a przed tobą, na wieży (4) pojawi się twój cel - Zion Wylde. Wróg posługuje się snajperką, a ty znajdujesz się na otwartym terenie. Jak najszybciej więc poszukaj jakiejkolwiek osłony przed ogniem nieprzyjaciela.

By zneutralizować zagrożenie możesz wykorzystać karabin snajperski - wychylaj się na moment, oddaj strzał i natychmiast wracaj za osłonę. Możesz też wykorzystać haki - a dokładnie Restart optyki (5). Dzięki temu wróg na kilkanaście sekund nie będzie w stanie cię zobaczyć. Wykorzystaj ten czas, by do niego dobiec i wyeliminować.

Gdy wróg padnie, zbliż się do wieży i rozbrój miny znajdujące się u jej podstawy. Musisz wdrapać się po drabinie na górę, gdzie czekają zwłoki psychola. Uważaj jednak na znajdujące się tam miny laserowe (6). Najprościej rozbroić je przy pomocy haków - możesz też je zdetonować, strzelając w nie.

Zbierz z ciała Ziona drzazgę i ją przeczytaj. Następnie wyciągnij telefon, otwórz komunikator z Reginą Jones i wyślij jej wiadomość z raportem. Po chwili dostaniesz odpowiedź, a Regina zamknie zlecenie.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze