Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kontrakt: w sercu świątyni

Wejście do hondenu, wgranie szkodliwego oprogramowania.

W sercu świątyni to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, który należy do grupy aktywności sabotaż. W jego trakcie musisz zakraść się do świątyni i wgrać szkodliwe oprogramowanie na komputer znajdujący się w głównej części terenu.

By rozpocząć ten kontrakt, udaj się do Westbrook (1), gdzie znajdziesz świątynię (2) na Milagro Terrace. Skontaktuje się z tobą Wakako Okada i przedstawi szczegóły zlecenia. Twoim zadaniem jest wejść na teren świątyni, gdzie musisz zainstalować pluskwę na jednym z komputerów.

Wbiegnij po schodach na górę i dostań się na główny plac. Z tego miejsca zobaczysz przejście (3), którym dostaniesz się do wnętrza, jednak jest ono pilnie strzeżone. Alternatywnie wykorzystać możesz dwie ścieżki - ta po prawej stronie wymaga odpowiedniego poziomu budowy ciała, więc na potrzeby tego poradnika wybierzemy lewe przejście.

Na końcu ścieżki czeka wróg (4). Odwróć jego uwagę przy pomocy wózka widłowego stojącego za nim, a następnie go załatw. Ciało wrzuć do pobliskiej skrzyni, by nie ryzykować wykrycia. Wejdź na górę po stopniach i otwórz roletę (5), by wejść do środka.

W nowym pomieszczeniu musisz przedostać się do przejścia (6) po lewej stronie. Uważaj jednak, gdyż nad nim jest kamera (7), a obok dwóch przeciwników. Zhakuj kamerę i zignoruj wrogów - są oni odwróceni plecami i cię nie zauważą.

Na wprost ciebie będą drzwi (8). Poczekaj aż pobliscy wrogowie się rozejdą i szybko przez nie przejdź. Wewnątrz znajdziesz komputer (9), na który musisz wgrać szkodliwe oprogramowanie.

Zainfekuj sprzęt, pozbieraj przedmioty - w tym fioletową kamizelkę leżącą przy komputerze - a następnie wróć tą samą trasą. Wydostań się z terenu świątyni i poczekaj na telefon od Wakako. W tym momencie kontrakt zostanie zakończony. Jeśli udało ci się wykonać zadanie bez wykrycia, w skrytce czekać będzie na ciebie dodatkowa nagroda.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze