Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

COD Black Ops Cold War - Z prochu powstałeś: zakończenie 2

Ostatnia misja w kampanii fabularnej.

Jest to ostatnia misja główna w kampanii fabularnej w Call of Duty: Black Ops Cold War, która staje się dostępna po podjęciu odpowiednich decyzji w czasie zadania Kryzys tożsamości. Aby ją rozpocząć należy okłamać Adlerów i innych agentów amerykańskich, mówiąc im, że radziecka baza znajduje się w Duga.

Po tym, jak wstaniesz po rozmowie z Adlerem możesz udać się do drugiego pokoju i skorzystać z radia, przygotowując w ten sposób pułapkę, co wpłynie na zakończenie gry.

Po rozpoczęciu misji dojedziesz z agentami do Dugi, która okaże się opuszczonym miejscem. Po wyjściu z auta rozpocznie się rozmowa (1). Jeśli w rozdziale Kryzys tożsamości skorzystałeś z radia, to będziesz mógł rozpocząć zasadzkę (2), wybierając odpowiednią opcję dialogową. Jeśli tego nie uczyniłeś, to Adler zastrzeli Bella i gra się zakończy.

Jeśli wybrałeś opcję z zasadzką, to po chwili wraz z wojskami radzieckimi zaatakujesz Amerykanów. Podczas walki namierzaj i strzelaj do najbliższych agentów (3), którzy będą w efektowny sposób eliminowani.

Po pozbyciu się trójki z nich dojdź do końca ulicy i wejdź do budynku. Podążaj wzdłuż korytarza, aż dotrzesz wraz z sojusznikiem do drzwi (4), które otwórz.

Znajdziesz za nimi rannego Adlera (5). Możesz go wysłuchać i skorzystać z leżącej na ziemi zapalniczki (6), żeby podpalić jego papierosa. W ten sposób sprowokujesz go do ataku - odeprzyj go albo zginiesz. Druga możliwość, to zastrzelenie Adlera bez sięgania po zapalniczkę - w obydwu przypadkach amerykański agent zginie.

Rozpocznij rozmowę z radzieckim agentem, który przekaże bohaterowi radio. Bez względu na to, którą z opcji dialogowych (7) wybierzesz, dojdzie do zdetonowania bom w Europie i zakończenia gry. W ostatniej scenie zostaniesz jeszcze poinformowany o decyzjach wyborów, które podjąłeś w trakcie kampanii fabularnej.

Następnie: COD Black Ops Cold War - Operacja Chaos: Aldrich, dyskietka

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Ostateczne odliczanie: zakończenie 1

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze