Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops Gulf War zobaczymy podobno na pokazie Microsoftu

Nie tylko Gears 6.

Xbox na czerwcowy pokaz gier szykuje podobno nie tylko pokaz kolejnej odsłony serii Gears of War, ale także zapowiedź Call of Duty: Black Ops Gulf War z akcją w Zatoce Perskiej.

O tym pierwszym tytule wspominaliśmy już w ubiegłym tygodniu, a teraz Tom Warren z serwisu The Verge wspomniał właśnie o nowej odsłonie słynnej serii Activision. Będzie to pierwsza taka zapowiedź po przejęciu korporacji przez Microsoft.

„Jak rozumiem, wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 9 czerwca, a Microsoft planuje obecnie ogłoszenie nowej odsłony Gears of War” - napisał dziennikarz. „Zapowiedź Gears nie będzie jednak jedyną nową grą na imprezie, ponieważ poznamy także daty premier nadchodzących tytułów, takich jak Microsoft Flight Simulator 2024, Avowed, Indiana Jones and the Great Circle, oraz - oczywiście - tegorocznego Call of Duty”.

Zobacz na YouTube

Tytuł nie pada, lecz Call of Duty: Black Ops Gulf War od Treyarch pojawiało się już we wcześniejszych przeciekach. Kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się choćby doniesienia, że produkcja postawi rzekomo na kampanię w otwartym świecie oraz szerokie wykorzystanie pojazdów.

Podobne podejście widać niekiedy w misjach Zombie w ubiegłorocznym Modern Warfare 3, który to tryb rozgrywki stworzyło właśnie Treyarch, we współpracy ze Sledgehammer Games. Przypadek? Warto jednocześnie dodać, że kampania fabularna MW3 raczej rozczarowała, z mało interesującymi misjami na terenie map z trybów multiplayer.

Read this next