Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

II wojna światowa nadciąga na mapę Warzone - za tydzień 6. sezon

Przygotowania na Vanguard.

  • 6. sezon Call of Duty wprowadza zmiany w Cold War i Warzone
  • W Warzone pojawiły się bunkry z II wojny
  • Black Ops Cold War otrzyma trzy kolejne mapy

Activision opisało nowości szykowane na 6. sezon zmagań w Call of Duty: Black Ops Cold War oraz Warzone. Zmiany zostaną wprowadzone w najbliższy czwartek, 7 października.

Najważniejsze są zapewne kolejne modyfikacje na mapie Werdańsk '84 w Warzone. Wielka wyrwa zniszczy Stadion oraz Śródmieście, otwierając dostęp do bunkrów z czasów II wojny światowej.

Twórcy przygotowali cały podziemny system przejść i korytarzy do eksploracji, włącznie ze zbrojowniami i innymi interesującymi miejscówkami. Wszystko to oczywiście w ramach oczekiwania na listopadową premierę Call of Duty: Vanguard, które wprowadzi całkiem nową mapę.

Plany na 6. sezon

Idąc dalej, w Warzone w przyszłym tygodniu zmieni się Gułag, nawiązując bardziej do tego oryginalnego. „Zamrożone” zostaną też Regimenty, ponieważ deweloperzy szykują nową mechanikę Klanów, debiutującą jeszcze w tym roku.

Jeśli mowa o trybie sieciowym w Call of Duty: Black Ops Cold War, w planach są przede wszystkim trzy nowe mapy: Deprogram (w formacie „6 na 6”), Amerika(„6 na 6”) oraz Gluboko („2 na 2” lub „3 na 3”), w podziemnym bunkrze KGB.

Kooperacyjne Zombie doczeka się mapy o nazwie Forsaken, stanowiącej rzekomo „epickie zwieńczenie” fabularnej opowieści w tej opcji zabawy.

Na okres od 19 października do 2 listopada zaplanowano także specjalne wydarzenie halloweenowe, The Haunting.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze