Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skiny Rambo i Johna McClane'a w CoD Warzone kosztują razem 180 zł

Niemały wydatek.

  • Postacie Rambo i Johna McClane'a kosztują po 90 zł
  • Bohaterowie dostępni są tylko przez miesiąc

Dzisiaj w CoD Warzone i Black Ops Cold War zadebiutowali John Rambo i John McClane ze „Szklanej pułapki”. Bohaterów można kupić za walutę nabywaną za prawdziwe pieniądze, ale ceny są dość wysokie.

Postacie oferowane są w dwóch pakietach - każdy paczka kosztuje po 2400 punktów COD. Natomiast 2400 punktów COD dostępnych jest obecnie za 19,99 euro, czyli około 90 zł. To oznacza, że na obu herosów zainteresowany gracz musi wydać aż 180 zł.

John Rambo i John McClane dostępni są w osobnych zestawach...

Zaznaczyć jednocześnie należy, że w podobnej kwocie - za 39,99 euro (180 zł) - nabyć można zestaw składający się z 5 tysięcy punktów COD. W tym wariancie po kupnie wspomnianych bohaterów, użytkownik zachowuje jeszcze 200 punktów.

Cena za modele Rambo i Johna McClane'a jest porównywalna do sumy, jaką należy przeznaczyć za innych legendarnych operatorów. Postaci nie można jednak zdobyć w inny sposób i w sprzedaży będą tylko przez miesiąc.

...zawierających też dodatkowe przedmioty kosmetyczne

Jak zwracają uwagę nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera, sytuacja może wywołać u odbiorców FOMO - lęk przed przegapieniem czegoś istotnego, co może kusić do wydawania pieniędzy.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze