Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Warzone startuje halloweenowe wydarzenie specjalne

Z postaciami z filmów.

Activision ogłosiło, że dzisiaj - 19 października - do Call of Duty: Black Ops Cold War oraz Warzone powraca specjalne wydarzenie halloweenowe pod nazwą The Haunting. Zaoferuje między innymi postacie z klasycznych filmów.

Na start pojawi się Ghostface z serii „Scream”, a od 24 października także Frank the Rabbit z „Donnie Darko”. Gracze będą mogli wcielić się w te postacie w okolicznościowych trybach rozgrywki.

W ramach nowych opcji zabawy oraz przygotowanych wyzwań odblokujemy także szereg innych kosmetycznych dodatków, wszystkie związane oczywiście z Halloween, horrorami i potworami. Jest też karabin - LAPA.

W Warzone jest unikatowa atrakcja: tryb o nazwie Ghosts of Verdansk toczy się nocą, a gracze po (pierwszej) śmierci zamieniają się w duchy, mogąc dalej przeszkadzać innymi uczestnikom zabawy.

W Call of Duty: Black Ops Cold War wprowadzono trzy opcje zabawy: Infected, Prop Hunt Halloween oraz Scream Deathmatch. Mapa Nuketown doczekała się za to specjalnych dekoracji.

The Haunting potrwa do 2 listopada, a trzy dni później na rynku zadebiutuje już Call of Duty: Vanguard.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze