Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops 3 trafi też na PS3 i X360

Premiera 6 listopada.

Activision ogłosiło, że seria strzelanek Call of Duty nie porzuca jeszcze poprzedniej generacji konsol - Black Ops 3 ukaże się także na PlayStation 3 i X360.

Prawie jak Fallout

„Wiemy, że są jeszcze fani, którzy nie przeszli na nowe urządzenia” - napisano w oświadczeniu na oficjalnej stronie.

Za konwersje na starszy sprzęt odpowiadają studia Beenox i Mercenary Technology. Pozostałe platformy sprzętowe dla gry to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Gracze na PS3 i X360 otrzymają wszystkie trzy opcje zabawy: kampanię w kooperacji, multiplayer i zombie. Nie obejdzie się jednak bez pewnych zmian - w trybie fabularnym zagramy maksymalnie w dwie osoby, a nie jak na pozostałych systemach - w cztery.

„Będą też pewne inne opcje i funkcje, które powstały specjalnie z myślą o nowej generacji konsoli i nie będą wspierane na Xboksie 360 i PlayStation 3” - czytamy dalej.

Activision uznało także, że należy wyraźnie podkreślić, iż „nie ma planów na konwersję Call of Duty: Black Ops 3 na Nintendo Wii U”.

Wszystkie wersje sprzętowe zadebiutują 6 listopada.

Grafika będzie pewnie wyglądać nieco inaczej na PS3 i X360

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły