Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bug w Fallout 76 zagwarantował jednej postaci nieśmiertelność

Gracz prosi Bethesdę o przywrócenie „normalnego życia”.

Użytkownik Brogadyn ujawnił niedawno na forum Reddit, że jego postać w Fallout 76 zyskała nieśmiertelność w wyniku błędu gry. Co ciekawe, gracz nie jest z tego zadowolony.

Bohaterka przeszła raźno przez radioaktywną szczelinę w okolicach lokacji Whitespring. Taki spacer zawsze zabija graczy, ale w tym jednym przypadku efekt był inny.

„Może nawet przyjąć wybuch atomowy prosto w twarz i przeżyć. Nie ma żadnego sposobu, by ją zabić” - napisał Brogadyn, dodając, że spędził dużo czasu na szukaniu różnych sposobów na śmierć awatara.

Dużo wrogów? Żaden problem, gdy nie można zginąć

Postać Brogadyna ma już niemal 100 poziom doświadczenia i nie może nosić więcej kapsli, gdyż osiągnęła maksymalny limit.

Gracz podkreśla, że nie chce na razie zajmować się zadaniami czy PvP, bo nie chciałby „zepsuć” sobie zabawy korzystając z nieśmiertelności. Skupia się obecnie na „mniej ciekawych” aktywnościach pobocznych.

Przedstawiciele Bethesdy zwrócili uwagę na wpis gracza i zapewnili, że przyjrzą się jego niecodziennemu problemowi.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze