Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Witch's Brew: Murl, Azalea, Pippie, Black Flame, kadzie

Misja poboczna, w której rozprawiamy się z wiedźmą.

Misja poboczna w Borderlands 3, którą będziesz mógł rozpocząć po dotarciu na planetę Eden-6. W trakcie jej eksploracji dotrzesz do sektora o nazwie Jakobs Estate (miejsce związane z misją Lair of the Harpy).

Kiedy do tego dojdzie, to nieopodal miejsca, z którego dotarłeś do tego regionu, natkniesz się na mężczyznę o imieniu Murl (strzałka na mapie). Porozmawiaj z nim i przyjmij zlecenie, dzięki czemu rozpoczniesz zadanie.

Po przyjęciu misji zacznij kierować się w stronę znacznika, który doprowadzi do bramy. Tuż przy niej znajdziesz urządzenie (1), do którego podejdź i aktywu je. W ten sposób porozmawiasz z Azaleą.

Odeprzyj wrogie ataki i zacznij podążać za małym stworzeniem - Pippiem (2). Po drodze rozprawiaj się z kolejnymi rywalami.

Po dotarciu do jaskini nadal podążaj za zwierzakiem, przy okazji załatwiając spore grupy wrogów. Pippie będzie co pewien czas wykopywał spod ziemi grzyby (3) - zarówno czerwone, jak i zielone. Celem jest zebranie trzech z każdego typu.

Uważaj, bo w jaskini grasuje potężny Tyrant (4), przypominający dinozaura. Jeśli się pojawi, to dobrze skorzystać z umiejętności specjalnych, aby ułatwić sobie starcie z gigantem.

Po zebraniu grzybów wróć do Azalei i przekaż kobiecie. Po chwili pojawi się silny Mutated Tink, którego się pozbądź. Wróć do Murla, porozmawiaj z nim i wrzuć czerwone grzyby do kadzi (5) w domku.

Otrzymasz od Murla strzelbę na granaty o nazwie Black Flame. Podnieś ją i uzbrój w nią bohatera. Następnie wróć do Azalei i przy pomoce wspomnianej broni zacznij niszczyć jej kadzie (6). W sumie należy wyeliminować cztery zbiorniki.

Na samym końcu do walki stanie sama Azalea (7). Jest dość szybka i wystrzeliwuje ostre tarcze, dlatego skoncentruj się na unikach i ostrzeliwaniu przeciwniczki, kiedy to tylko możliwe. Po rozprawianiu się z wiedźmą wróć do Murla po odbiór nagrody.

Następnie: Borderlands 3 - Irregular Customers: Witch's Peat, Jabber, Apollo, Artemis

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - On the Blood Path: Ramsden, Holder, Shanks

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze