Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bombowce i drużynowy deathmatch. Wystartował nowy sezon CoD Warzone

Na mapie Caldera.

Rozpoczął się drugi sezon zmagań na mapie Caldera w Call of Duty: Warzone, wprowadzając sporo nowych treści, poprawek oraz zmian.

Najważniejsze nowości to zapewne amunicja i bomby Nebula V, tworzące toksyczne obszary na mapie. Są też przeciwnicy prowadzeni przez sztuczną inteligencję, oferujący dodatkowe wyzwanie - ale także wartościowe łupy.

Na liście pojazdów pojawił się bombowiec, za pomocą którego możemy zniszczyć zrzuty loadoutów, znacznie uprzykrzając życie innym graczom na mapie.

Jeśli o Calderze mowa, wśród nowych lokacji wymienić można fabrykę chemikaliów oraz podziemne laboratorium broni chemicznej. Wprowadzone obszary patrolują właśnie wspomniani naziści kontrolowani przez SI.

Do 24 lutego dostępny jest także tryb rozgrywki Clash, oferujący drużynowe starcia w 50-osobowych zespołach.

Nie może oczywiście zabraknąć kolejnej przepustki sezonowej do kupienia, oferującej cały szereg dodatków kosmetycznych i innych elementów do odblokowania.

Fabryka chemiczna

Inne większe nowości to między innymi balony pozwalające zmienić położenia na mapie. W walce z toksycznym gazem pomagają stacje zapewniające 13 sekund tlenu, a w terenie natkniemy się na opancerzone konwoje, przewożące cenny sprzęt.

Wśród nowych broni wymienić można karabiny KG M40 oraz Whitley. Do tego cała masa naprawionych błędów i mniejszych zmian oraz poprawek. Pełna lista na oficjalnej stronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły