Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bloodborne: The Old Hunters - Płyny mózgowe, droga do drugiego bossa

Poradnik do dodatku: Jak zdobyć Płyny Mózgowe i uruchomić urządzenie w laboratorium.

Skorzystaj z otwartego skrótu (1 piętro laboratorium), wróć do pomieszczenia gdzie zabiłeś trzech wrogów z pistoletami (3. piętro laboratorium) i otwórz drzwi, za którymi czeka przeciwnik z laską. Oprócz kilku przeciwników nie ma tutaj nic ciekawego. Uwaga na pułapki - płyty naciskowe.

Pierwszy Płyn Mózgowy

Wróć do pomieszczenia oznaczonego jako 3. piętro laboratorium i zauważ, że jedna winda ma brak ogrodzenia z lewej strony. Uruchom windę i zacznij iść kierunku tej wnęki, to powinieneś trafić do wąskiego korytarza. Na schodach z lewej strony czeka łowca. Po rozprawieniu się z mocnym przeciwnikiem zaatakuj dziwną istotę i podnieś Płyn Mózgowy.

Użyj znaku odważnego tropiciela i udaj się do NPC znajdującego się niedaleko odblokowanego skrótu do lampy (1 piętro laboratorium). W podzięce za Płyn Mózgowy otrzymasz Krew Adeline.

Po raz kolejny udaj się na 3. piętro laboratorium i tym razem wybierz drabinę prowadzącą na dół. Trafisz tutaj na dwóch skocznych przeciwników, po zabiciu których możesz podnieść Zdobioną opończę dawnego tropiciela i Zdobione spodnie dawnego tropiciela.

Otwórz drzwi, znajdziesz się na 2. piętrze laboratorium. Zabij przeciwnika, a z lewej strony znajdziesz Krew Śmierci Szału (9). Jeżeli wybierzesz drzwi z prawej strony, spotkasz nieagresywnego NPC, który pielęgnuje kwiatek. Okoliczne schody kończą się w pewnym momencie i nie prowadzą do żadnego miejsca.

Niektóre postaci w tej lokacji są nastawione pokojowo

Obsługuj urządzenie

Skorzystaj z pomieszczenia z dwoma windami, wróć na 5. piętro laboratorium i tym razem wybierz schody prowadzące do góry. Zabij przeciwnika, wejdź po drabinie i załatw dwa szczury. Zachowaj przy tym ostrożność aby nie spaść z wąskiego przejścia.

W pewnym miejscu zobaczysz przedmiot (Wiedza wielkiego), ale uważaj na atak kruka! Przed tobą stoi pokojowy NPC, a z prawej strony jest Fragment Krwawego Kamienia pilnowany przez dwa ptaszyska.

W centralnej części skorzystaj z przejścia widocznego na screenshocie i korzystając z dźwigni obsługuj urządzenie przed tobą. Zlikwiduj ptaka, a podniesiesz z niego Runę Wytyczna (wzmacnia potencjał szarży +10%).

Tym przejściem dojdziesz do urządzenia. Dźwignia znajduje się z prawej strony.

Drugi Płyn Mózgowy

Za urządzeniem zobaczysz latarnię oraz dziwną istotę. Zaatakuj kreaturę, a otrzymasz drugi Płyn Mózgowy. Podejdź do latarni i skorzystaj z drabiny. Zejdź na dół i wybierz schody z lewej strony. Załatw szczura i kruki, a w skrzyni znajdziesz Wilgotny Kamień Szlachetnego Uderzenia (5).

Zejdź schodami po prawej stronie i zlikwiduj przeciwników. Jeżeli wcześniej nie skorzystałeś z wnęki podczas jazdy windą, teraz zaatakuje cię łowca, a po walce możesz podnieść Płyn Mózgowy.

Zejdź kolejnymi schodami na dół i zeskocz na niższe schody prowadzące do dużych drzwi, za którymi czeka drugi boss dodatku The Old Hunters. Możesz teraz stanąć do walki z Żywymi Porażkami lub zebrać kilka niedostępnych wcześniej przedmiotów. Obydwie opcje zostaną dokładnie omówione na kolejnej stronie poradnika.

Następnie: Bloodborne The Old Hunters - Balkon, podziemne cele, Żywe Porażki

Powrót do spisu treści: Bloodborne The Old Hunters - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po dodatku.

O autorze

Michał Warwas

Contributor

Komentarze