Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blair Witch - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, wskazówki i mechanika.

Witamy w solucji i poradniku do gry Blair Witch. Znajdziecie tu szereg ogólnych wskazówek, ułatwiających zrozumienie rozgrywki, a także bardziej szczegółowe opisy, poświęcone mechanice. Chodzi między innymi o korzystanie z ważnych przedmiotów w ekwipunku czy współpracy z psem głównego bohatera.

W publikacji znajduje się też szczegółowy opis przejścia kampanii fabularnej, podzielonej na 17 rozdziałów. Strony zostały wzbogacone obrazkami oraz dodatkowymi poradami w trudniejszych miejscach gry.

Życzymy udanej zabawy!


Poradnik, misje i wskazówki do Blair Witch

Na poniższych stronach zapoznasz się z mechaniką w Blair Witch. Opisujemy tutaj wszystkie najważniejsze, kluczowe elementy rozgrywki, dzięki czemu ułatwisz sobie zabawę.


Opis przejścia - wszystkie misje i zadania

Na poniższych stronach znajdziesz solucję do poszczególnych rozdziałów w grze.


Sekrety i znajdźki

Poniżej znajdziesz działy poradnika poświęcone różnym przedmiotom, które są do znalezienia w poszczególnych rozdziałach. Najpierw sprawdź poniżej, jakie znajdźki dostępne są w Blair Witch.

Wszystkie znajdźki w danych rozdziałach:


Porady ogólne do Blair Witch

Zapoznaj się z tymi wskazówkami, by łatwiej wejść w świat gry.

- Dokładnie badaj wszelkie odwiedzane miejsca. Pamiętaj, żeby nie polegać jedynie na swoim wzroku, ale również korzystania z komendy szukaj, dla psa Bulleta. Czasami jest to jedyna możliwość zdobycia pewnych rzeczy.

- Jeśli znajdziesz ważne dla fabuły przedmioty i nie jesteś pewny, co z nimi zrobić, to spróbuj dać je do węszenia psu. Czworonóg może bowiem odkrywać tropy i nowe ścieżki, pchające fabułę do przodu.

- Podczas rozgrywki korzystaj z kamery, którą zdobędziesz w trzecim sezonie. Pozwoli nie tylko oświetlić niektóre miejsca lepiej niż latarka, ale także odtwarzać ważne filmy, które wpływają na otaczającą bohatera rzeczywistość.

- Nie przejmuj się, jeśli się zgubisz. Spróbuj wtedy na spokojnie szukać kolejnych ścieżek lub akcji, które mogą popchnąć akcję do przodu. Należy też pamiętać, że twórcy nie zamieścili w grze żadnej mapy i możemy polegać jedynie na własnych zdolnościach nawigacji.

- Pamiętaj, że wiele, na pozór błahych decyzji, może okazać się kluczowa dla zakończenia całej gry. Dlatego zwracaj uwagę między innymi na sposób, w jaki traktujesz psa oraz czy prowadzisz rozmowy przez komórkę i krótkofalówkę z innymi osobami.

Read this next