Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blair Witch - kamera, odtwarzanie kaset, filmy

Przewijanie, pauzowanie, zmienianie rzeczywistości.

W trakcie rozgrywki w Blair Witch bohater zdobędzie w trzecim rozdziale gry kamerę wideo, która od tej pory stanie się dość ważnym przedmiotem w ekwipunku. Poniżej opisujemy miejsce zdobycia przedmiotu oraz opcji, jakie oferuje.

W trakcie trzeciego rozdziału gry bohater dociera do opuszczonego obozu ze zgaszonym ogniskiem oraz namiotem. Na skale z lewej znajduje się kamera (1). Po jej pierwszym użyciu włączy się scenka z przeszłości Ellasa. Po przebudzeniu podnieś kamerę ponownie, a zyskasz możliwość jej używania.

Od tej chwili będziesz mógł zdobywać taśmy i odtwarzać je na zdobytym urządzeniu. Wystarczy użyć kamery, aby przenieść się do nowego ekranu. Z lewej strony znajdują się klawisze (2), przy pomocy których możesz włączać, pauzować lub przewijać film. Obraz będzie wyświetlany na ekranie (3).

Ważne jest jednak to, że kamera nie spełnia tylko funkcji odtwarzacza, ale ma również wpływ na rzeczywistość. Dzięki niej oraz filmom można między innymi przywoływać przedmioty do świata rzeczywistego - należy w tym celu zatrzymać nagranie na interesującym nas fragmencie. W naszym przypadku zabawkowy samochód z filmu pojawił się w rzeczywistości (4), dzięki czemu pies mógł podjąć kolejny trop.

Warto też dodać, że kamera sprawuje się świetnie w zaciemnionych miejscach, gdzie latarka nie zdaje egzaminu.

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Blair Witch - pies Bullet, wydawanie komend

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze