Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blair Witch - Rozdział 6: przejście przez drzewo, noktowizor

Korzystamy z kamery, jak z latarki.

Pod koniec rozdziału 5 docieramy z Bulletem do wielkiego drzewa, z którego będziemy musieli się teraz wydostać. Zacznij iść przed siebie jedyną możliwą drogą, którą zacznie biec kompan Ellisa.

Po chwili dotrzesz do miejsca, gdzie latarka się wyłączy. Skorzystaj wtedy z kamery i posuwaj się naprzód, korzystając z wbudowanego w nią ekranu (1).

Po przejściu kolejnego odcinka latarka ponownie zadziała, a niedługo potem Ellis spadnie z podwyższenia. Nieco dalej dotrzesz do bardzo wąskiego przejścia (2), gdzie należy przesuwać się na prawo i lewo, żeby się nie zaklinować.

W trakcie drogi otrzymasz SMS-a z informacją o wiadomości w poczcie głosowej. Jeśli chcesz ją odsłuchać, to użyj telefonu i wybierz z książki adresowej opcję Poczta głosowa (3). Kontynuuj marsz przed siebie, aż do momentu rozpoczęcia halucynacji. Kiedy się zakończą obudzisz się w lesie, rozpoczynając nowy rozdział.

Następnie: Blair Witch - Rozdział 7: fruwające liście, wysepki w lesie, miasto

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Blair Witch - Rozdział 5: ciało, hełm wojskowy, ucieczka

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze