Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blair Witch - telefon i krótkofalówka, korzystanie i opcje

Dzwonienie, wiadomości, ustawienia.

Jednymi z pierwszych przedmiotów, jakie zdobędziesz już w trakcie prologu gry, są: telefon komórkowy głównego bohatera oraz znaleziona w bagażniku auta krótkofalówka, nazywana też walkie-talkie.

Aby skorzystać z jednego i drugiego urządzenia należy przejść do rozwijanego menu ekwipunku i wybrać z niego komórkę (1) lub krótkofalówkę (2). Zdarza się też, że to inne osoby dzwonią do bohatera. Wtedy wystarczy wcisnąć klawisz przyjęcia rozmowy, aby ją rozpocząć (czasami możesz je również odrzucać, co może mieć wpływ na zakończenie gry).

Jeśli wybierzesz telefon komórkowy (3), to pojawi się z lewej strony ekranu. Przy pomocy klawiszy na dole może poszczególne opcje zatwierdzać (4), anulować (5) lub nawigować (6) po menu.

Przy pomocy telefonu komórkowego możesz kontaktować się między innymi z żoną Jesse. Poniżej znajduje się spis wszystkich opcji dostępnych w telefonie bohatera:

  • Historia połączeń - pozwala szybka sprawdzić połączenia wchodzące i wychodzące.
  • Wiadomości - zdarza się, że niektóre osoby (np. Jesse) napiszą do bohatera wiadomość zamiast dzwonić.
  • Książka telefoniczna - zbiór wszystkich numerów, do których może zadzwonić Ellis.
  • Gry - trzy minigry, w które możesz zagrać na ekranie telefonu.
  • Ustawienia - różne drobne opcje związane z komórką.

Jeśli chodzi o krótkofalówkę (7), to jej obsługa je znacznie prostsza. Możesz po prostu przyjąć nadchodzące połączenie, zmienić kanał (8) oraz potwierdzić połączenie (9).

Następnie: Blair Witch - pies Bullet, wydawanie komend

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze