Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blair Witch - Rozdział 5: ciało, hełm wojskowy, ucieczka

Znajdujemy zwłoki szeryfa.

Po przejściu przez rzekę w czwartym rozdziale gry, automatycznie rozpocznie się kolejny fragment przygody w grze Blair Witch. Na rozwidleniu skieruj się w prawo, a trafisz na ślady stóp.

Podążaj za psem, który dzięki nim złapie trop. W końcu dotrzesz do kupy gałęzi (1). Wejdź z nimi w interakcję, a dotrzesz do zmasakrowanych zwłok szeryfa. Przyjrzyj się głowie, szyi oraz odznace, po czym wstań.

Możesz powiedzieć psu, aby zaczął się rozglądać. Po chwili przyniesie bohaterowi kasetę (2). Jeśli ją obejrzysz, to zobaczysz scenę zabójstwa szeryfa.

Następnie zacznij wracać ścieżką i podążaj za psem, który złapie nowy trop. Zwierzak zaprowadzi bohatera do miejsca ze zniszczonym budynkiem (3). Kontynuuj wzdłuż ścieżki prowadzącej w lewo (4).

Dotrzesz do wyschniętej rzeki. Rusz przed siebie i kontynuuj, aż dotrzesz do wojskowego hełmu (5), który podnieś.

Po chwili rozpocznie się scenka, po której główny bohater będzie musiał uciekać. Podążaj cały czas za psem (6), omijając napotykane przeszkody. Czasami dalsza droga będzie wskazywana przez snopy światła. Kontynuuj w ten sposób, aż do wielkiego drzewa (7), gdzie bieżący rozdział się zakończy.

Następnie: Blair Witch - Rozdział 6: przejście przez drzewo, noktowizor

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Blair Witch - Rozdział 4: drzewo, wrak, bunkier, walka z wrogami, bezpiecznik

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze