Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blair Witch - śmieci

Nieprzydatne z pozoru sekrety.

W trakcie rozgrywki w Blair Witch sporą część gry spędza się na eksplorowaniu odwiedzanych miejsc. W trakcie tej czynności możesz natknąć się na wiele różnych przedmiotów do zebrania. Wśród nich są zarówno rzeczy związane z fabułą (np. kamera), jak i przedmioty opcjonalne, czyli sekrety i znajdźki.

W grze można natknąć się na następujące rodzaje znajdziek: śmieci (na tej stronie), Zdjęcia ofiar, Notatki psychiatry, Totemy, Drewniane lalki.

Śmieci to jedna z kategorii znajdziek. Są to, zazwyczaj, bezużyteczne przedmioty zostawione w lesie przez różne osoby. Najczęściej znajdują się w m.in. przy parkingu lub obozowisku, ale można się na nie natknąć również w głębokim lesie. Zdarza się, że śmieci może przynieść również pies (strzałka na górze). Czasami może się okazać, że na podstawie znalezionego śmiecia uda się znaleźć nowy trop. W sumie w grze do zebrania jest 15 tego rodzaju przedmiotów.

Zobacz, jak odnaleźć te znajdźki w konkretnych rozdziałach gry:

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze