Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blair Witch - Rozdział 7: fruwające liście, wysepki w lesie, miasto

Wspomnienia z żołnierzami z bitwy.

Po wyjściu z drzewa w rozdziale 6, główny bohater zostanie obudzony przez Bulleta w lesie. Szybko zorientujesz się, że jesteś w odwiedzanym już wcześniej obozie z namiotem. Zacznij od rozejrzenia się wokoło.

Najważniejsze będzie podniesienie kasety (1), znajdującej się na kłodzie przy ognisku. Możesz od raz ją obejrzeć, żeby zobaczyć mężczyznę zakopującego coś w ziemi.

Aby kontynuować skieruj się na wzgórze na lewo od namiotu. Po drodze możesz odnaleźć nowy rodzaj znajdziek, to znaczy nieśmiertelnik, który będzie leżał na ziemi. Kontynuuj ścieżką z prawej, aż dotrzesz do leżącej płyty. Uruchom nagranie i zatrzymaj je w momencie, kiedy płyta się wzniesie (2).

Następnie podejdź do miejsca przy niej i powiedz psu, aby zaczął kopać (3). Po chwili odkryje przedmiot - naszywkę z tartaku.

Daj ją do powąchania Bulletowi i wyrusz za nim. Po zbiegnięciu na dół skieruj się w lewo i ruszaj przed siebie. Po drodze możesz odebrać sygnał z krótkofalówki z komunikatami żołnierskimi. Kontynuuj przechodząc pod znakiem drogowym (4).

Wkrótce dotrzesz do lasu. Kolejnym celem będzie szybkie przechodzenie na kolejne wysepki (5). W trakcie przechodzenia na nie musisz unikać fruwających kup liści (6), które są zabójcze. Na szczęście po dotarciu na wysepkę nie będą w stanie zrobić bohaterowi żadnej krzywdy.

Wraz z przechodzeniem w głąb lasu pojawią się też obrazy z przeszłości związane z walką i prowadzonym ostrzałem. Nie przejmuj się nimi i kontynuuj podróż. W pewnej chwili dotrzesz na sporą, podłużną wysepkę (7) z fragmentem muru. Uważaj, bo będziesz musiał na niej pokonać przeciwnika przy pomocy latarki.

Na końcu drogi dotrzesz do palących się ruin miasta (8). Wejdź do środka i zacznij iść przed siebie główną ulicą.

Na końcu skręć w lewo i przyjrzyj się ciału żołnierza (9). Kiedy to uczynisz wróć na ulicę i skręć w uliczkę po jej drugiej stronie. Rusz w stronę palącego się wraku, a po chwili wizja oraz rozdział się zakończą.

Następnie: Blair Witch - Rozdział 8: wagonik, zagadka z piecem, zawór, wskaźnik ciśnienia

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

Następnie: Blair Witch - Rozdział 6: przejście przez drzewo, noktowizor

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze