Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blair Witch - Rozdział 4: sekrety i znajdźki

Śmieci, zdjęcia ofiar, notatki psychiatry, drewniane lalki, totemy.

Po ukończeniu rozdziału 3 płynnie rozpocznie się kolejny. Na bieżącej stronie znajdziecie opisy i zdjęcia sekretów i znajdziek, które są do zdobycia w czwartym rozdziale gry Blair Witch. Są to następujące przedmioty:

  • Totemy
  • Śmieci
  • Zdjęcia ofiar
  • Drewniana lalka

Totem #1 (zdjęcie ofiary)

Po rozpoczęciu rozdziału rusz przed siebie i podążaj za psem. W pewnej chwili Bullet okaże zaniepokojenie. Wtedy nad ścieżką na gałęzi zobaczysz zwisający totem.


Śmieć #1

Po dotarciu do wraku samochodu powiedz psu, aby się rozejrzał. Po chwili przyniesie opakowanie po batonie (jest to zarazem przedmiot fabularny).


Totem #2 (zdjęcie ofiary)

Udaj się od wraku auto po skosie w lewo. Dojdziesz do małych pagórków w lesie. Wśród nich znajdziesz kamień, a na nim totem ze zdjęciem.


Zdjęcie ofiary #1

Udaj się na prawo od samotnie stojącego drzewa. Po dotarciu w pobliże skał powiedz Bulletowi, aby przeszukał teren. Psiak zacznie po chwili węszyć i dotrze do miejsca, gdzie wykopie kolejne zdjęcie.


Zdjęcie ofiary #2

Sekret znajdziesz po odkryciu piłki, walce z przeciwnikiem i dotarciu do wagoniku kolejki. Skieruj się w głąb lasu, idąc w kierunku wytyczonym przez bale drewna. Po dotarciu pod jedno z drzew otrzymasz SMS-a z wiadomością, abyś spojrzał w górę. Zdjęcie będzie zwisać z gałęzi.


Drewniana lalka #1

Po uruchomieniu aut w samochodzie udaj się w stronę rzeki. Figurka będzie na gałęziach drzewa z lewej.


Śmieć #2

Również nad rzeką - spójrz na fragment plaży z prawej strony. Śmieć będzie leżał przy powalonym drzewie.


Zdjęcie ofiary #3

Po przejściu przez rzekę trafisz na rozwidlenie. Skręć w lewo, przejdź pod gałęzią, a zdjęcie znajdziesz na ziemi przed sobą.

Następnie: Blair Witch - Rozdział 5: sekrety i znajdźki

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Blair Witch - Rozdziały 2,3: sekrety i znajdźki

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze