Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blair Witch i remaster Ghostbusters za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Epic Games udostępniło za darmo dwa następne tytuły - polski horror Blair Witch i odświeżoną wersję Ghostbusters: The Video Game.

Aby zdobyć wymienione produkcje, na kartach katalogowych obu gier należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Oferta zakończy się za tydzień - 5 listopada - o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Blair Witch to przygotowany przez krakowskie studio Bloober Team tytuł oparty na filmie o tej samej nazwie. Głównym bohaterem jest były policjant, który pomaga w poszukiwaniach zaginionego w lesie chłopca. Szybko okazuje się jednak, że musi zmierzyć się z kontrolującą region wiedźmą.

Ghostbusters: The Video Game Remastered jest zaś odświeżoną wersją gry na podstawie kinowego cyklu „Pogromcy duchów”. Gracze wcielają się w nowego członka znanej z pierwowzoru grupy, walczącej ze zmorami atakującymi Nowy Jork.

Poinformowano jednocześnie, że od 5 listopada użytkownicy Epic Games Store będą mogli odebrać za darmo Wargame: Red Dragon - trzecią odsłonę cyklu strategii czasu rzeczywistego od studia Eugen Systems o fikcyjnych konfliktach zbrojnych.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze