Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blair Witch - drewniane totemy

Znajdźki mające wpływ na zakończenie gry.

W trakcie rozgrywki w Blair Witch możesz w trakcie eksploracji natknąć się na wiele przedmiotów. Część z nich jest ściśle związana z fabułą i są niezbędne do zdobycia (np. kamera). Istnieje jednak szereg sekretów i znajdziek, których odnajdywanie jest opcjonalne.

W grze można natknąć się na następujące rodzaje znajdziek: Totemy (na tej stronie), Śmieci, Zdjęcia ofiar, Notatki psychiatry, Drewniane lalki.

Drewniane totemy są jednym z sekretów w Blair Witch. Występują w różnych miejscach - mogą leżeć na ziemi lub kamieniach albo zwisać z drzew (strzałka na górze). Ich cechą charakterystyczną jest to, że zawierają w sobie zdjęcia ofiar, które są automatycznie wyjmowane przez bohatera po zabraniu totemu i jego zniszczeniu. Warto dodać, że zbieranie i niszczenie totemów ma wpływ na zakończenie gry. W sumie do zebrania jest 10 tego rodzaju przedmiotów.

Zobacz, jak odnaleźć te znajdźki w konkretnych rozdziałach gry:

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze