Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BioWare świętuje N7 Day skinami z Mass Effect w Anthem

Jest też emotka z tańcem Sheparda.

W dniu 7 listopada obchodzony jest N7 Day, kiedy oficjalnie wspomina się cykl Mass Effect. Pierwsza część serii zadebiutowała właśnie w listopadzie. Z okazji tegorocznego Dnia N7, BioWare udostępniło specjalne skiny dla Javelinów w Anthem.

Każda klasa otrzymała inną skórkę wzorowaną na jednej z ras uniwersum Mass Effecta. Ranger może wyglądać jak turianin, Storm jak asari, Interceptor jak quarianin, a dla Kolosa zarezerwowano wygląd inspirowany kroganinem.

Ponadto, dodano też nową, specjalną emotkę - nasza postać może dzięki niej zatańczyć niczym Shepard w klubie na Cytadeli.

Warto dodać, że wszystkie te okazjonalne przedmioty trzeba kupić. Koszt każdego skina to 61 tysięcy monet lub 850 Kryształów (w przeliczeniu, to ponad 30 zł za skórkę).

Ostatnia odsłona serii zadebiutowała w 2017 roku. Mass Effect Andromeda spotkał się z mieszanymi opiniami. BioWare zrezygnowało z produkcji fabularnego DLC, które miało przybliżyć losy zaginionego statku kolonizacyjnego quarian w nowej galaktyce.

Anthem ukazało się 22 lutego. Gra pozwala wcielić się w pilota bojowych egzoszkieletów, które pozwalają między innymi latać, nawet podczas walki. Twórcy nie przygotowali jednak wystarczająco interesujących aktywności endgame'owych, więc popularność gry szybko zmalała.

Źródło: PC Gamer

Następnie: Capcom nie zapomniał o Deep Down. Souls-like może jeszcze powstać

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze