Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 4 otrzyma nową wersję mapy Dragon Valley z BF2

Za darmo.

Szykuje się kolejna porcja darmowej zawartości dla Battlefielda 4: studio Dice ogłosiło, że strzelanka otrzyma nową mapę.

Mowa o specjalnej wersji lokacji Dragon Valley (Smocza Dolina), znanej bardzo dobrze fanom Battlefielda 2. Premiera jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One, w ramach DLC Klasyczne Operacje.

Podobnie jak i w oryginale, mamy do czynienia z dużą mapą z pojazdami. Zwiększony zasięg widzenia we współczesnym tytule pozwolił wprowadzić pewne zmiany i usprawnienia.

„Po pierwsze, uczyniliśmy mapę bardziej wielopoziomową” - czytamy na Battlelogu. „Dodaliśmy też warstwę dynamicznych chmur.” Do tego pojedynki samolotów czy możliwe do zniszczenia mosty.

„W trybie Podboju mamy tu więcej flag niż na jakiejkolwiek innej mapie w Battlefield 4. Postanowiliśmy skopiować ich oryginalny układ, aby uzyskać ten sam typ rozgrywki” - dodają twórcy. Smocza Dolina 2015 dostępna będzie także w trybie Szturmu.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze