Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman: Arkham Origins otrzyma przepustką sezonową

Pięć dodatków DLC.

Warner Bros. Interactive ogłosiło, że Batman: Arkham Origins otrzyma przepustkę sezonową, gwarantującą dostęp do pięciu planowanych dodatków DLC.

Zestaw wyceniono na 20 dol. (ok. 63 zł), na PC, X360, PS3 i Wii U. Zakup przepustki będzie jedynym sposobem na zdobycie dwóch skórek postaci - Gotham by Gaslight Batman oraz Brightest Day Batman.

Ofertę uzupełniają zestawy skórek New Millennium Skins Pack i Infinite Earths Skins Pack, każdy z pięcioma kostiumami dla Batmana i jednym dla Robina. Otrzymamy także DLC Initiation, czyli zestaw wyzwań, w których zagramy jako sam Bruce Wayne.

Warto zauważyć, że przepustka zdaje się nie zawierać zapowiedzianych już dodatków, takich jak Deathstroke z zamówień przedpremierowych i Knightfall, ekskluzywne dla PS3.

Choć wydawca wymienił w informacji prasowej pięć dodatków, to plakat promocyjny przedstawia także szóstą ikonę, z tajemniczym podpisem „całkiem nowa historia”.

Batman: Arkham Origins ukaże się 25 października.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły