Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - zmiana wyglądu, skórki dla ikrana, przebieralnia

Zmień płeć, wygląd stroju, a nawet dostosuj umaszczenie ikrana.

W trakcie rozgrywki w Avatar Frontiers of Pandora możesz zmienić wygląd bohatera, ale i swojego ikrana. Oczywiście każdy założony na siebie przedmiot już w pewien sposób wpływa na wygląd zewnętrzny, jednak możesz zmieniać także cechy fizyczne.


Na tej stronie:


Zmiana cech fizycznych

W trakcie gry możesz zmienić nie tylko wygląd zewnętrzny. W Domie klanu Aranahe udaj się na piętro, a ujrzysz Przebieralnię. Korzystając z niej aktywujesz kreator postaci jak na początku rozgrywki, który umożliwia zmianę skóry, włosów, a nawet głosu i płci.


Ubiór i elementy kosmetyczne

Jeśli założony ekwipunek ci się nie podoba, możesz kliknąć w dowolny element założonej odzieży, gdzie znajduje się przycisk przedmioty kosmetyczne. Z jego pomocą możesz zmienić wygląd elementu na inny nie zmieniając jego cech, a także zmodyfikować wygląd modyfikacji, jak sakwy.

W ten sposób możesz również skorzystać z unikalnych przedmiotów kosmetycznych, które nabędziesz w sklepie. By go otworzyć, przełącz się w panelu ekwipunku na boczną zakładkę główną.


Zmiana wyglądu ikrana, nowe umaszczenie

W dowolnej chwili z poziomu inwentarza zmienisz wygląd ikrana. Kliknij w jego ikonę po lewej stronie. Możesz wybrać poszczególne elementy wyposażenia zwierzęcia podobnie jak dla bohatera, jednak nie wpływają one na jego parametry.

Ponadto na najwyższych wzgórzach znaleźć możesz ukryte przedmioty w koszach na wyposażenie ikrana, jako elementy dekoracyjne i kolekcjonerskie.


Wyzwania dzienne, przedmioty kosmetyczne

Jeśli chcesz odblokować nowe modyfikacje wyglądu za darmo, porozmawiaj z Kukulope na lądowisku ikranów, na piętrze Domu klanu Aranahe. Znajdziesz u niej listę codziennych, ograniczonych czasowo wyzwań, za które otrzymasz Paciorki Satare. Te zamienisz u niej na nowe elementy kosmetyczne. Dowiedz się więcej na temat wyzwań w powiązanym zadaniu pobocznym Tajemniczy gość

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - walka: co warto wiedzieć

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Avatar Frontiers of Pandora - szybka podróż: czy jest

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Avatar: Frontiers of Pandora

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze