Picture of Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Featured articles

Red Dead Redemption 2 zaoferuje ponad 50 modeli broni

Oraz duże możliwości personalizacji.

Deweloperzy ze studia Rockstar na oficjalnej stronie internetowej Red Dead Redemption 2 ujawnili nowe informacje na temat uzbrojenia dostępnego w grze. Tytuł zaoferuje ponad 50 unikatowych modeli broni.

Rockstar pracuje nad Bully 2?

Sugerują ogłoszenia castingowe.

Twórcy serii GTA i Red Dead Redemption ze studia Rockstar pracują nad Bully 2, czyli kontynuacją produkcji opowiadającej o uczniach szkoły dla trudnej młodzieży - wynika z nieoficjalnych informacji.

Stardew Valley trafi na platformy mobilne

Z opcją przeniesienia zapisów rozgrywki z PC.

Twórca niezależnego Stardew Valley - Eric Barone o pseudonimie ConcernedApe - poinformował, że produkcja trafi na platformy mobilne. Gra 24 października zadebiutuje na iOS, a w późniejszym terminie ukaże się na Androidzie.

Fallout 76 - ujawniono mapę gry

Wirginia Zachodnia w wersji postapokaliptycznej.

W trakcie zorganizowanej niedawno dla przedstawicieli mediów prezentacji Fallout 76 deweloperzy z Bethesdy ujawnili pełną mapę nastawionej na sieciową rozgrywkę produkcji.

Call of Duty: Black Ops 4 - wymagania na PC

Cztery różne konfiguracje.

Deweloperzy ze studia Treyarch ujawnili wymagania sprzętowe Call of Duty: Black Ops 4 w wersji PC. Przedstawiono cztery konfiguracje, w tym przeznaczone do zabawy w rozdzielczości 4K.

Pierwsza Poprzednia