Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fan wyręcza Rockstara. Mod do Red Dead Redemption 2 dodaje misję fabularną z nowym bohaterem

Postać tworzona od zera.

Rockstar zrezygnował z dalszego rozwoju Red Dead Redemption 2, więc najpewniej nie powstanie oficjalne fabularne rozszerzenie do gry. Studio wyręcza jednak jeden z fanów - pracuje nad modem który wprowadzi do produkcji dodatkową kampanię

Wczesną wersję modyfikacji wydano już kilka miesięcy temu, ale zawierała tylko zadanie z udziałem znanego z podstawowego wydania produkcji Arthura Morgana, który otrzymywał zlecenie napadu na posiadłość.

Teraz o modzie zrobiło się głośno. Twórca - internauta CruelMasterMC - parę dni temu opublikował aktualizację, wprowadzającą misję rabunku na pociąg. W sekwencji gracze kierują poczynaniami nowego bohatera. Postać należy stworzyć od podstaw za pomocą kreatora. Śmiałek nie posiada żadnego wyposażenia lub pieniędzy.

Broń można znaleźć podczas rozgrywki lub kupić u rusznikarzy za pieniądze zarobione za wykonywanie zleceń. Do tego zaimplementowano drzewko rozwoju, a w przyszłości do projektu trafią kolejne napady i zadania dla łowców głów.

Mod Life of Crime pobrać można za darmo z serwisu ModDB, gdzie dostępna jest też instrukcja instalacji. Aby rozpocząć dodatkową przygodę, należy udać się do postaci z białym kapeluszem w regionie Copperhead Landing i wziąć udział w misji ucieczki z pobliskiego więzienia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Red Dead Redemption 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze