Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra o kocie lepsza niż God of War. Stray najwyżej ocenianym tytułem przez użytkowników Steama

W 2022 roku.

Kolejny sukces niezależnego Stray. Intrygująca gra o kocie jest obecnie najwyżej ocenianym tytułem przez użytkowników Steama w 2022 roku.

Dane serwisu Steam250 wskazują, że produkcja studia BlueTwelve zgromadziła 42,66 tysięcy not, z czego aż 98 procent jest pozytywnych. Średnia ocena tytułu wynosi 8,61, co plasuje projekt na pierwszym miejscu zestawienia.

Stray zepchnęło tym samym dotychczasowego lidera, czyli God of War. Aktualny wynik wydanych na PC w styczniu przygód Kratosa to 8,56. Rezultat bazuje na ponad 53 tysiącach głosów, spośród których 97 procent jest pozytywnych. Gra znajduje się na drugiej lokacie.

W ogólnym zestawieniu, obejmującym wszystkie tytuły dostępne na platformie Steam, kocia produkcja okupuje 49. pozycję. Lepsze obecnie są między innymi South Park: Kijek Prawdy, Factorio i Fallout: New Vegas.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze