Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

To może być gwiazda GTA 6. Aktorka z Puerto Rico twierdzi, że wystąpi w grze Rockstara

Zdradza CV artystki.

Wczoraj pojawiły się nieoficjalne informacje jakoby jedną z dwóch głównych postaci w GTA 6 miałaby być kobieta. Teraz pojawiły się doniesienia wskazujące na aktorkę, która najpewniej wcieli się w bohaterkę.

Internauci sugerują, że w nowej odsłonie gangsterskiego cyklu zagra Alexandra Echavanii, która pochodzi z Puerto Rico. Zauważyli bowiem, że artystka w CV w serwisie Actors Access napisała, że wystąpi w produkcji przygotowywanej przez firmę Take-Two.

Nie pada oczywiście wzmianka o GTA 6, ale odkryto, że niedawno dokonano zmian w profilu. Wcześniejsza wersja - dostępna dzięki usłudze Web Archive - zawierała informację, że tytuł realizowany jest przez Rockstar Games.

Echavanii sugeruje, że pojawi się w grze Rockstara

Echavanii twierdzi, że wcieli się w główną bohaterkę projektu, co pokrywa się z wieściami przekazywanymi przez Bloomberga. Przypomnijmy, że jedną z głównych postaci jest kobieta pochodzenia latynoskiego.

Według niepotwierdzonych informacji, gra pozwoli pokierować jeszcze mężczyzną, a fabuła inspirowana jest historią Bonnie i Clyde’a. Akcję osadzono podobno w fikcyjnej wersji Miami, a tytuł będzie rzekomo rozwijany po premierze o dodatkowe miasta.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze