Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Microsoft Rewards trafiło do Polski. Program lojalnościowy z nagrodami

Bonusy za wyzwania.

Niespodziewanie w Polsce uruchomiono Microsoft Rewards - dostępny już w innych krajach program lojalnościowy koncernu z Redmond z wyzwaniami i nagrodami.

Inicjatywa sprowadza się do wykonywania różnych - najczęściej nieskomplikowanych - zadań, za co użytkownik otrzymuje określoną liczbę punktów. Te można później wymienić na przygotowane przez firmę bonusy.

Dostępne na razie misje związane są z wyszukiwarką Bing: zainteresowani muszą na przykład wyszukać informacje o piłkarskiej legendzie czy Sokratesie. W przyszłości najpewniej pojawią się też innego rodzaju wyzwania - w pozostałych krajach są aktywności dotyczące grania w tytuły z Xbox Game Pass.

Punkty otrzymywane za zadania można wymieniać na nagrody. Katalog nie jest na razie obszerny, ale obejmuje:

  • karty upominkowe na waluty do League of Legends i Roblox
  • kartę podarunkową do sklepu Amazon o wartości 6 zł
  • kartę podarunkową do Allegro o wartości 50 zł
  • wpłatę jednego euro na rzecz organizacji Save the Children

Koncern z Redmond obiecuje, że w przyszłości pojawią się też inne bonusy, w tym karty do sklepów Microsoftu i Xbox. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość: za jedno wyzwanie można otrzymać tylko pięć punktów, podczas gdy karta podarunkowa do Allegro kosztuje aż 15 tysięcy punktów.

Aby rozpocząć zabawę z programem lojalnościowym, na oficjalnej stronie internetowej inicjatywy należy wcisnąć przycisk „Utwórz konto bezpłatnie” i zalogować się na profil w usługach Microsoftu.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze