Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forgotten Saga odmienia Assassin’s Creed Valhalla. Twórcy pokazują nowe DLC

Darmowe rozszerzenie.

Ubisoft opublikował wideo prezentujące Forgotten Saga - darmowe DLC do Assassin’s Creed Valhalla, znacząco odmieniające grę. Rozszerzenie ukaże się tego lata.

Bezpłatny dodatek wprowadzi tryb z elementami gatunku roguelike. Po śmierci gracz będzie musiał rozpoczynać przygodę od początku, ale w przeciwieństwie do wielu innych podobnych tytułów nie utraci pozyskanych przy poprzedniej próbie zdolności, ulepszeń i zbroi.

Wyjątek stanowią bronie, które przy każdym podejściu są generowane losowo. Ponadto przy zdobywaniu nowego oręża, użytkownicy staną przed koniecznością wyrzucenia aktualnie posiadanego przedmiotu.

Ważną rolę odegrają zestawy pancerza, które zapewnią określone premie, dostosowane do określonego stylu rozgrywki. Nie zabraknie opcji udoskonalania poszczególnych zbroi, a na początku danego podejścia gracze wybiorą bonusy dla postaci i startowe wyposażenie.

DLC to też odmieniony sposób projektowania lokacji. Akcję osadzono w krainie Nilfheim, którą podzielono na cztery duże regiony. W trakcie zabawy użytkownicy kilkukrotnie staną przed wyborem ścieżki, ale zabraknie opcji powrotu do wcześniejszych obszarów, co zablokuje drogę do innych przejść i sekretów. Do tego zadania poboczne.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Valhalla

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze