Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - pancerze i atuty

Ulepszanie pancerza oraz rozdawanie atutów.

Gra Atlas Fallen oferuje możliwość wyposażenia bohatera w różne pancerze i atuty. Poniżej znajdziecie wskazówki gdzie znaleźć lepsze opancerzenie, jak je ulepszać oraz w jaki sposób wykorzystać atuty.


Na tej stronie:


Gdzie znaleźć pancerze i informacje o ich parametrach?

Nowe zbroje możesz znaleźć handlując z kupcami lub wykonując misje główne oraz poboczne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakim pancerzem aktualnie dysponujesz, to musisz uruchomić menu i zajrzeć do panelu pancerza (1).

Tutaj możesz zmienić noszone opancerzenie, ale warto pamiętać, że nie możesz tego robić w trakcie walki. Po lewej znajduje się spis wszystkich zbroi (2), które aktualnie posiadasz. Przeskakując pomiędzy pancerzami możemy sprawdzić jego aktualne parametry i unikalne cechy (3). Po prawej zobaczysz aktualny poziom ulepszenia danej zbroi (4).

W menu masz również dostęp do danych szczegółowych wraz z opisem poszczególnych cech (5). Rozwijając panel ulepszeń (6) dowiesz się jaki jest ich koszt oraz w jaki sposób dane ulepszenie wpłynie na pancerze. Dodatkowo, w menu możesz personalizować pancerz wykorzystując znalezione barwniki i przedmioty kosmetyczne. W menu znajdziesz również panel informujący jakimi atutami aktualnie dysponujesz.


Jak ulepszać pancerz i czym są atuty?

W celu ulepszenia zbroi musisz znaleźć zaginione kowadło. W liście jego funkcji znajdziesz opcję ulepszania pancerza (7) oraz miejsce, gdzie wykorzystasz dostępne punkty atutów (8). Do ulepszania pancerzy potrzebny jest pył esencji, który gromadzisz eliminując wrogów. Im wyższe ulepszenie, tym więcej pyłu musisz wydać. Każde wzmocnienie pancerza odblokowuje jeden punkt atutu.
Punkty te sumują się z ulepszeń wszystkich pancerzy. W menu atutów masz dostępną listę wszystkich atutów (9). Aby uzyskać dostęp do najmocniejszych z nich, najpierw musisz odblokować te słabsze. Na dole znajduje się opis atutu (10). Warto pamiętać, że atuty można wzmacniać do trzeciego poziomu. Każde odblokowanie i ulepszenie kosztuje jeden punkt. W każdej chwili możesz zresetować wszystkie punkty i rozdysponować je od nowa.

Następnie: Atlas Fallen - Kamienie esencji: do czego służą, jak działają

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - artefakty: do czego służą

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze