Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Skarb Brytanii: Suthsexe (Anglia)

Kopalnia Santlache, Skarb Brytanii w Suthsexe.

Suthsexe jest kolejnym regionem w Assassin's Creed Valhalla, w którym na odnalezienie czeka Skarb Brytanii. Z tej strony dowiesz się dokładnie gdzie znaleźć Kopalnię Santlache, w której jest on ukryty, jak i w jaki sposób dostać się do samego skarbu.

Wspomnianą Kopalnię Santlache (1) znajdziesz w południowo-wschodnim rogu regionu Suthsexe. Natrafisz tutaj na trzy wejścia - wbiegnij w to po prawej stronie (2), by dostać się do wnętrza kopalni.

Biegnij wzdłuż jedynej dostępnej ścieżki, zignoruj zablokowane przez regał przejście przy ziemi i dotrzyj do ściany do zniszczenia (3). Tuż przy niej stoją dzbany z olejem - strzel w nie z łuku bądź rzuć pochodnią by eksplodowany i otworzyły dalsze przejście.

Wbiegnij w kolejny korytarz i podążaj przed siebie, przeskakując po drewnianych kładkach. Po chwili dotrzesz do drabiny (4). Nie jesteś w stanie do niej dosięgnąć, przesuń więc regał (5) w prawo, wdrap się po nim, a następnie wejdź na drabinę.

Gdy wejdziesz na wyższy poziom, skieruj się na południe i przeskakuj po drewnianych konstrukcjach. Po chwili dotrzesz do kolejnej drabiny. Przestrzel z łuku zamek (6), by drabina opadła na dół, a następnie wdrap się po niej na górę.

Kontynuuj marsz przed siebie, przeskakując po kolejnych platformach, by dotrzeć do nieco bardziej otwartej przestrzeni. Wbiegnij na górę po krawędzi (7), a następnie zjedź po linie (8) do kolejnej części tej jaskini.

Po krótkiej wędrówce natrafisz na kolejną ścianę do zniszczenia (9). Rozbij ją przy pomocy wybuchowych strzał bądź dzbanów z olejem, które znajdziesz po lewej stronie pomieszczenia. Kontynuuj przed siebie i zjedź na dół, by dotrzeć do zalanej części jaskini.

Dojdź do końca drewnianej kładki i zanurkuj w wodzie (10). Czeka cię teraz dość długi etap, który musisz przepłynąć pod wodą. Nie przejmuj się jednak, gdyż powietrza masz pod dostatkiem.

Gdy wypłyniesz na powierzchnię, podejdź do wodospadu i zbierz znajdujący się tam Skarb Brytanii (11), by zakończyć tę aktywność.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie Skarby Brytanii

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze