Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla: Oblężenie Paryża - pierwsze spojrzenie na dodatek

Discovery Tour za darmo dla posiadaczy gry.

W materiale podsumowującym dotychczasowe wsparcie popremierowe Assassin's Creed Valhalla oraz zwiastującym kolejne dodatki, zobaczyliśmy pierwsze fragmenty rozgrywki z Oblężenia Paryża. Drugie duże DLC do gry zadebiutuje latem - Ubisoft nie podał konkretnej daty premiery.

Rzut okiem na dodatek pojawia się w 2:15. Oprócz nowej krainy i kolejnej linii fabularnej, otrzymamy też kolejne bronie i umiejętności. Powrócą też misje szpiegowskie czarnej skrzynki - zlecenia, które można zrealizować w wybrany sposób.

Assassin's Creed Valhalla jesienią otrzyma też znany z poprzednich części tryb Discovery Tour, który zostanie udostępniony za darmo wszystkim posiadaczom gry. To interaktywna wycieczka po świecie, połączona z lekcją historii. Co ciekawe, w trakcie zabawy będziemy mogli wcielić się w ludzi żyjących w czasach wikingów, wykonując np. ich prace i obowiązki.

Ubisoft podkreśla, że Valhalla to pierwsza odsłona serii, której zawartość będzie rozszerzana jeszcze w drugim roku po premierze. „Już pracujemy nad kolejnymi dodatkami” - zapewnia wydawca.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze