Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Hamtunscire (Anglia)

Lokalizacja dwóch kartek niesionych wiatrem w angielskim regionie Hamtunscire.

Region Hamtunscire w Assassin's Creed Valhalla skrywa wiele skarbów i sekretów do odkrycia. Nie inaczej jest w przypadku kartek niesionych wiatrem. Tych znajdziesz tutaj łącznie dwie, a z niniejszej strony dowiesz się gdzie ich szukać i jak je zdobyć.


Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwszy z dwóch przedmiotów z tej grupy ukryty jest w Stanicy Calleva (1), w północno-wschodnim rogu regionu Hamtunscire. Kartka (2) unosi się nad jedną z tutejszych kolumn. Podejdź do niej od strony południowo-zachodniej, wdrap się na statuetkę kobiety i rozpocznij pościg.

W trakcie gonitwy uważaj, by nie spaść na ziemię. Jeśli tak się stanie, otrzymasz sporo obrażeń, czeka cię też walka z ukrytymi w trawie wężami - najpewniej też nie uda ci się już dogonić kartki i konieczne będzie powtórzenie całego pościgu.


Kartka niesiona wiatrem #2

Druga i ostatnia w tej części mapy kartka znajduje się po przeciwnej stronie mapy, w Aethelnay (3) ulokowanym przy północno-zachodnim krańcu Hamtunscire. Wdrap się na dach niewielkiej chaty, by stanąć bezpośrednio przed kartką (4).

W przypadku tego pościgu nie musisz nadmiernie się spieszyć i uważać. Większość trasy przebiega bezpośrednio nad ziemią, więc nawet upadek nie wpłynie na twoje szanse na dogonienie uciekającej kartki. Uważaj jednak nas samym końcu trasy - wymierz odpowiednio skok z dachu, by przelecieć przez kartkę, a nie odskoczyć w całkowicie przeciwnym kierunku.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze