Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassins Creed Syndicate - 19 listopada premiera na PC

AKTUALIZACJA: Oficjalna informacja Ubisoftu.

Premiera pecetowej wersji Assassins Creed Syndicate została zaplanowana na 19 listopada - poinformował Ubisoft w oficjalnym komunikacie.

Jacob kłania się kominom

Szczegóły podał Sam Kovalev, szef projektu w kijowskim oddziale firmy. Deweloper zapewnia, że odpowiednie modyfikacje w procesie produkcyjnym pozwoliły zająć się optymalizacją tytułu już na wczesnym etapie prac.

„Dodatkowe cztery tygodnie przeznaczymy na ostatnie poprawki i usprawnienia, by upewnić się, że gra jest stabilna i działa płynnie w dniu premiery” - zapewnia twórca.

Wymagania sprzętowe nie są jeszcze znane, ale dowiedzieliśmy się, że w planach nie ma żadnych ograniczeń rozdzielczości i liczby klatek na sekundę. Rekomendowana specyfikacja PC będzie jednak przeznaczona dla osób zainteresowanych graniem w 1080p przy 30 FPS.

Parę godzin wcześniej nieoficjalną datę - 26 listopada - ujawnił sklep Ultima.pl. Podobną podawała sieć Euro RTV ADG. Okazuje się jednak, że gra w wersji pecetowej będzie miała premierę tydzień wcześniej niż sugerowały oba sklepy.

Informacje o opóźnieniu wersji na komputery osobiste nie są nowością, ale do niedawna Ubisoft nie potwierdzał konkretnej daty, podając „jesień” jako okres debiutu.

Opóźnienie wersji PC względem konsol to mała tradycja serii Assassins Creed. W przypadku Unity zdecydowano się na równoczesną premierę, ale już Rogue to niemal cztery miesiące oczekiwań.

Podobnie było w przypadku Black Flag (24 dni), AC3 (23 dni), Revelations (17 dni), Brotherhood (120 dni), AC2 (106 dni) i oryginalnego Assassin's Creed (123 dni).

Assassins Creed Syndicate ukaże się 23 października na PlayStation 4 i Xbox One.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Syndicate

PS4, Xbox One

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze