Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Odyssey - ostatnie DLC o Atlantydzie zadebiutuje 16 lipca

Wizyta w krainie Posejdona.

Przedstawiciele firmy Ubisoft ujawnili datę premiery trzeciej, a zarazem ostatniej części dodatkowej kampanii Los Atlantydy do Assassin's Creed Odyssey. Rozszerzenie ukaże się 16 lipca.

Informację o terminie debiutu przekazano we wpisie na oficjalnym profilu serii o zakapturzonych zabójcach w serwisie Twitter. Do wiadomości dołączono jedynie pierwszą grafikę pochodzącą z nadchodzącego DLC.

Szczegółów na temat samego dodatku na razie nie ujawniono wiele. Wiadomo jedynie, że w rozszerzeniu o nazwie Judgment of Atlantis trafimy do tytułowej krainy rządzonej przez Posejdona, władcę mórz.

Niewykluczone, że wzorem poprzednich części DLC, nie zabraknie starć z legendarnymi stworami. Przykładowo w drugim rozdziale Losu Atlantydy gracze zmierzyli się z Cerberem - trójgłowym psem.

Warto zaznaczyć, że nowe rozszerzenie jest zarazem ostatnim z zapowiedzianych, płatnych dodatków do gry. Niewykluczone jednak, że produkcja otrzyma kolejne darmowe treści - niedawno wzbogaciła się o kreator misji.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey rozgrywa się w starożytnej Grecji. Po raz pierwszy w historii cyklu, do naszej dyspozycji oddano dwie postacie, wybierane na początku rozgrywki - Alexiosa i Kassandrę. Zabawa kładzie zaś większy nacisk na nieliniowość.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze