Skip to main content

Assassin's Creed Odyssey - Czciciele Kosmosa: Herosi Czcicieli

Kultyści: Okytos, Miecznik, Belos, Dejanira, Pallas, Egzekias.

Czciciele Kosmosa to tajne ugrupowanie, które odkryjesz podczas kampanii fabularnej. Po raz pierwszy trafisz na nich podczas misji głównej Legowisko węża, po której zyskasz możliwość odnajdywania kultystów i ich zabijania.

Rozprawianie się z Czcicielami zapewnia punkty doświadczenia, umożliwiające rozwój bohatera, a także specjalne fragmenty dające możliwość ulepszania Włóczni Leonidasa.

Najważniejsze wiadomości związane z Czcicielami znajdziesz w innym dziale poradnika o nazwie Czciciele Kosmosa.

Na bieżącej stronie przedstawiamy Czcicieli z gałęzi o nazwie Bogowie Morza Egejskiego. Każdy przebywa na pokładzie okrętów, które można spotkać w wybranych regionach morza. Są to:

  • Okytos
  • Miecznik
  • Belos
  • Dejanira
  • Pallas
  • Egzekias

Okytos

Okytosa zwanego Wielkim (1) znajdziesz w południowej części Attyki. Przebywa w pobliżu świątyni, a jego tożsamość poznasz po wykonaniu misji głównej Legowisko węża.


Miecznik

Miecznika (2) znajdziesz w podwodnej grocie przy wyspie Mesara, po wcześniejszym wykonaniu zadania dodatkowego Mity i Minotaury.


Belos

Belos zwany Bestią ze Sparty (3) jest jednym z czempionów na arenie w regionie Pephka. Rozprawisz się z nim w trakcie misji pobocznej Chcą jedynie okrucieństwa.


Dejanira

Dejanirę (4) znajdziesz w zachodniej części Beocji. Wskazówkę uzyskasz po zabiciu Okytosa oraz podczas wykonywania misji w kampanii fabularnej.


Pallas

Pallasa (5) spotkasz w Achai o ile osłabisz w regionie siłę Spartan i staniesz do walki w walnej bitwie po stronie Ateńczyków. W trakcie starcia Pallas pojawi się na polu bitwy. Wskazówki z nim związane możesz kupić u kowala w Koryncji.Egzekias

Tożsamość Egzekiasa (6) możesz poznać po rozprawieniu się z pięcioma poprzednimi Czcicielami z tej gałęzi. Spotkasz go we wschodniej części Fokidy.

Read this next