Skip to main content

Assassin's Creed Odyssey - Czciciele Kosmosa: Ateński Związek Morski

Kultyści: Brison, Podarkes, Reksenor, Iobates, Kodros, Kleon.

Po raz pierwszy na Czcicieli trafisz w trakcie misji głównej Legowisko węża, po której zyskasz możliwość odnajdywania kultystów i ich zabijania.

Będzie za to otrzymywał punkty doświadczenia i specjalne fragmenty umożliwiające ulepszenie Włóczni Leonidasa.

Najważniejsze wiadomości związane z Czcicielami znajdziesz w innym dziale poradnika o nazwie Czciciele Kosmosa.

Na bieżącej stronie przedstawiamy Czcicieli z gałęzi o nazwie Ateński Związek Morski. Są to:

  • Brison
  • Podarkes
  • Reksenor
  • Iobates
  • Kodros
  • Kleon

Poniżej znajdują się opisy związane z miejscami pobytu poszczególnych Czcicieli wraz ze wskazówkami, ułatwiającymi ich odkrycie.


Brison

Brison przebywa w północnej części wysepki Salamis (1). Wskazówkę na jego temat znajdziesz po wypełnieniu misji głównej Ucieczka z Aten.


Podarkes

Podarkes przebywa na wyspie Delos (2) i jeśli chcesz do niego dotrzeć, to zainteresuj się zadaniami pobocznymi na Wyspach Srebrnych. Chodzi o misję dodatkową o nazwie Hadesie, poznaj Podarkesa.


Reksenor

Reksenor jest Czcicielem, który przebywa w północno-zachodniej części Aten (3). Natkniesz się na niego w trakcie wykonywania jednej z misji fabularnych.


Iobates

Iobatesa odnajdziesz na wyspie Lemnos (4) położonej w północno-wschodniej części mapy. Wskazówki z nim związane pojawiają się po zabiciu Podarkesa oraz najemnika wysokiego poziomu.


Kodros

Kodrosa (5) znajdziesz na wyspie Lesbos położonej na północnym wschodzie mapy. Wskazówkę na jego temat otrzymasz po pokonaniu czwartego czempiona, Titosa, w walkach na arenie w ramach zadania dodatkowego Chcą jedynie okrucieństwa (na wyspie Pephka).Kleon

W przeciwieństwie do innych członków wewnętrznego kręgu kultu, na Kleona trafisz podczas wykonywania jednej z końcowych misji głównych. Spotkasz się z nim w Macedonii (6).

Read this next