Wiedźmin 3 - Żelazna dziewica

Walka i romans z Juttą - zadanie poboczne w Skellige.

Żelazna dziewica to zadanie poboczne w grze Wiedźmin 3, którego sugerowany poziom doświadczenia to 19. Możesz je rozpocząć po rozmowie z wojowniczką Juttą (1) na szczycie wzgórza na południowej wyspie. Wojowniczka wyzywa kolejnych przeciwników, z których żaden nie może dać jej rady.

wiedzmin_3_jutta_1

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Jeśli chcesz, to możesz spróbować swoich sił w walce z nią. Jednak zanim przystąpisz do pojedynku, musisz wykazać, że jesteś godnym przeciwnikiem.

W tym celu będziesz musiał najpierw pokonać Gundara (2) przebywającego na zachodzie. Rozpocznij z nim rozmowę, a potem przystąp do walki na miecze. W jej trakcie nie wychodź poza krąg, a przeciwnika atakuj głównie z kontrataku w momencie, gdy wyprowadza swoje ciosy.

Po wygranej wróć do Jutty i powiedz jej, że zwyciężyłeś Gundara, po czym przystąp do walki z nią samą. Najlepiej stosować tę samą taktykę, czyli parować ciosy i wyprowadzać kontrataki, dzięki czemu szybko rozprawisz się z rywalką. Po zwycięstwie możesz poprowadzić rozmowę w taki sposób, że dziewczyna zaprosi cię do swojej chaty (2) po zmroku. Będziesz mógł spędzić z nią upojną noc.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami