Wiedźmin 3 - Hieny cmentarne

Osłanianie Albina przed ghulami - zadanie poboczne w Velen.

Hieny cmentarne to jedna z misji pobocznych w grze Wiedźmin 3. Aby rozpocząć to zadanie, udaj się na pobojowisko z ciałami (1). Natkniesz się na nim ghule oraz walczących z nimi ludźmi, na czele których stoi Albin Hart. Rozpocznij z nim rozmowę, a dowiesz się, że potrzebują osłony w trakcie ograbiania zwłok.

wiedzmin_3_hieny_1

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Jeśli zgodzisz się na propozycję, to twoim celem będzie osłanianie Albina i jego ludzi przed kolejnymi falami ghuli. Warto dodać, że Hart może zginąć w walce, co i tak umożliwi ukończenie zadania. Jego śmierć uniemożliwi ci jednak zdobycie glejtu w ramach zadania dodatkowego o nazwie Fałszywe papiery. Jeśli ci więc na nich zależy, to osłaniaj Albina za wszelką cenę lub wykonaj najpierw wspomnianą misję.

W trakcie odpierania ataków staraj się rozprawiać z ghulami, jak najszybciej. W pierwszej kolejności eliminuj te, które docierają do szabrowników oraz potwory jedzące zwłoki - w ten sposób regenerują bowiem swoją energię. Po walce udaj się do Albina po nagrodę pieniężną.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami