Wiedźmin 3 - Efekt cieplarniany

List czarodzieja, trzy głazy, walka z czartem - zadanie poboczne w Kaer Morhen.

Zadanie z gry Wiedźmin 3 możesz rozpocząć po skierowaniu się na południowy wschód od wiedźmińskiej twierdzy. Zalecany poziom doświadczenia to 27.

Jadąc doliną dotrzesz w pobliże jaskini (1), gdzie wywołane są ładowania elektryczne. Wejdź do środka i przeszukaj pomieszczenie, gdzie znajdziesz kilka przedmiotów oraz leżący na ziemi list czarodzieja. Podnieś go i przeczytaj.

w3_twierdza_2

Mapę można obejrzeć w całości w tym miejscu.

Znajdziesz w nim wskazówkę, w jaki sposób wyzwolić magiczną moc z trzech głazów stojących nieopodal. Najpierw na każdym z nich użyj znaku Aard. Jeden z nich (ten najbliżej jaskiń) przejmie część energii. Wtedy na dwóch pozostałych użyj znaku Igni.

W ten sposób wywołasz wyładowanie magiczne, po którym na polu bitwy pojawi się czart na 27 poziomie doświadczenia. W walce z nim wspomagaj się znakiem Quen oraz podpalaj Igni, co znacznie ułatwi ci walkę. Po zabiciu potwora odczekaj kilka dni i wróć w to samo miejsce, na którym znajdziesz sporo ziół przydatnych w alchemii.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami